Энергосберегающий домЭнергосберегающий дом

Смартрегулятор DEVIreg Touch тепер є у чорному кольорі

За перший рік свого існування смартрегулятор DEVIreg Touch став найпопулярнішим терморегулятором на ринку завдяки своїм функціям та можливостям.

Одна з них – енергозбереження, дає можливість знизити споживання енергії до 20%. І тепер ця елегантна модель виробляється не тільки в білому, але й у чорному корпусі. 

"Минулого року DEVIreg Touch з’явився на багатьох ринках світу і швидко набув популярності серед монтажників та покупців. Монтажники високо оцінили простоту монтажу і технічного обслуговування моделі, в той час як для споживачів найціннішою якістю DEVIreg Touch стала функція енергозбереження завдяки надточному контролю температури", – каже Віктор Драчук, керівник напряму "Кабельні нагрівальні системи DEVI" компанії "Данфосс ТОВ".

Дослідження серед власників виявило важливість енергоефективності для рішень кабельних нагрівальних систем. Показники енергозбереження DEVIreg Touch до 12% перевершують показники інших моделей на ринку. Такий високий показник досягається завдяки точному управлінню температурою і спеціальним функціям, таким як прогнозування періодів нагріву та визначення режиму провітрювання (" відкрите вікно"). Звичайно, смартрегулятор можна програмувати таким чином, щоб він відповідав вимогам повсякденного режиму мешканців оселі і водночас передбачав режим "Від’їзд", який відключає опалення, коли нікого немає вдома.

Смартрегулятор DEVIreg Touch також є універсальним для будь-якого приміщення, оскільки відтепер випускається не лише в білому, але й в елегантному чорному кольорі. Крім того, завдяки своїй подвійній конструкції, він сумісній з різноманітними рамками. Цим від відрізняється від будь-яких інших моделей.

«Для встановлення DEVIreg Touch не треба мати спеціальних навичок. Достатньо переглянути відео з монтажу тривалістю 30 секунд, що детально демонструє процес монтажу крок за кроком. Смартрегулятор можна підключати до восьми різних типів датчиків і використовувати з 25 типами різних рамок відомих виробників електрофурнітури», – додає Віктор Драчук.

При розробці DEVIreg Touch було взято до уваги побажання монтажників і кінцевих споживачів. Віктор Драчук каже: "Ідучи назустріч побажанням наших клієнтів, ми розробили регулятор з великим сенсорним екраном, чіткими зрозумілими символами і текстом українською або російською мовами, що робить управління кабельною нагрівальною системою зрозумілим та інтуїтивним".

DEVIreg Touch дуже надійний і не потребує обслуговування.  

На нього розповсюджується найкраща гарантія – 5 років.

Віртуальна модель DEVIreg Touch є на сайті www.touch.devi.com 

Справка

Торгова марка DEVI була заснована у 1942 році и за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до крупного промислового підприємства, що виробляє та експортує рішення кабельного обігріву у 65 країн світу. У період об’єднання з великою датською промисловою групою Danfoss Group у 2003 році DEVI займала стабільну позицію новатора у галузі кабельних електричних систем обігріву для внутрішніх та зовнішніх установок.

В Україні ТМ DEVI представлена з 1994 року і сьогодні є найбільш популярною у своєму сегменті. У квітні 2011 року в результаті тестування, проведеного Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ", продукція DEVI отримала знак якості "Відмінно".

Контакти:

www.devi.ua

Тел.: +38 044 461 87 02

Факс: +38 044 461 87 07

  • дата публикации: 28.11.2013

Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/eteplo/data/www/e-teplo.com.ua/templ/xbn on line 5 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/eteplo/data/www/e-teplo.com.ua/templ/xbn on line 5
Галерея База фирм, каталог Строительный форум
Инструкции Презентации Регистрация Авторизация